Pravidelné jízdy – začínáme v sobotu 1.4.2017

JÍZDNÍ ŘÁD NAŠICH VÍKENDOVÝCH HISTORICKÝCH VLAKŮ v trase Ústí n.L. Střekov – Zubrnice , označených Ústeckým krajem jako turistická linka T3  provozovaná od 1.4. do 29.10.2017 a důležité informace k provozu ……..

Ve stanici Ústí n.L. Střekov čekáme na přípojný vlak od Ústí n.L. západu  maximálně  10 min..

2017 Jízdní_řád_T3

..nebo odkaz v PDF….   2017 Jízdní_řád_T3

Vlaky jsou vedeny přednostně hist.motorovým vozem řady M131.1 z roku 1951.

Upozorňujeme že z provozních důvodů přestup na vlaky z/do Děčína doporučujeme řešit pěším přesunem cca 5 min. mezi zastávkou Malé Březno na lokálce a zastávkou Malé Březno nad Labem na hlavní trati 073 , nebo osobním vlakem ČD  z/do stanice Ústí n.L. Střekov přes Ústí n.L. západ (platí též jízdné DÚK). Přestup ve stanici Velké Březno nemůže být z důvodu omezené kapacity stanice a provozních intervalů garantován.

Linka je zaintegrována do tarifu Dopravy Ústeckého kraje, a jízdenku je možné koupit jak v prodejních místech dopravců a v linkových autobusech, tak v pokladnách ČD v rámci Ústeckého kraje. V pokladnách ČD je pouze při nákupu nutné speciálně upozornit pokladníka na požadavek použití tarifu Dopravy Ústeckého kraje a nikoliv tarifu ČD. Při cestě tam a zpět je nutné zakoupit dvě jízdenky. Jednu kde jsou Zubrnice jako bod cílový ,druhou jako bod výchozí. U druhé je však nutné ohlídat si časovou platnost, aby cesta zpět byla podniknuta v čase platnosti jízdenky.  Zpáteční jízdenku jako takovou tarif DÚK nezná.

PROPAGAČNÍ VIDEOKLIP ÚSTECKÉHO KRAJE NA LINKU T3 ……..

Fotografie z provozu …….